नेलपलिसको गन्ध आएपछि श्री एयरलाइन्सको विमानलाई पुन: पार्किङ्गमा फर्काइयो

नेलपलिसको गन्ध आएपछि श्री एयरलाइन्सको विमानलाई पुन: पार्किङ्गमा फर्काइयो : Icon Khabar

काठमाडौँ, जेठ २० । काठमाडौँबाट धनगढी उड्ने तयारीमा रहेको श्री एयरलाइन्सको विमान धावनमार्गबाट पुनः ‘पार्किङ वे’मा फर्काइएको छ ।

धावनमार्गमा गुडिसकेको विमान नेल पलिसको गन्ध आएपछि पार्किङ वेमा ल्याइएको हो। विमानको प्राविधिक परीक्षणपछि उडाउने भनिएको छ । यात्रीलाई यात्री ओसार्न प्रयोग हुने बसमा राखिएको छ । विमानको ८ः२५ बजेको उडान तालिका थियो ।

विमानभित्र इन्धनको गन्ध आएको र प्राविधिक परीक्षणका लागि फर्काइएको एयरलाइन्सका व्यवस्थापक अनिल मानन्धरले राससलाई जानकारी दिए । अर्को विमानबाट यात्रीलाई गन्तव्यतर्फ पठाउने तयारी भइरहेको उनले बताए । – रासस

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
6
+1
0
+1
0
+1
2
+1
5
Published Date: 02 June 2024
Website | + posts