आज सुन प्रतितोला १६ सय रुपैयाँले बढेर १ लाख ४० हजार रुपैयाँमा कारोबार हुँदै

आज सुन प्रतितोला १६ सय रुपैयाँले बढेर १ लाख ४० हजार रुपैयाँमा कारोबार हुँदै : Icon Khabar

काठमाडौं, जेठ ३ । सुन–चाँदीको भाउले आज (जेठ ३ गते) नयाँ रेकर्ड कायम गरेको छ । नेपाल सुन–चाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार बिहीबार छापावाल सुनको भाउ प्रतितोला १६ सय रुपैयाँले बढेर १ लाख ४० हजार रुपैयाँ कायम भएको छ । यसैगरी, तेजावी सुनको मूल्य तोलाको १ लाख ३९ हजार ३०० रुपैयाँ निर्धारण भएको छ ।

यसअघि २०८० साल चैत ३० गते सुनको मुल्यमा नयाँ रेकर्ड कामय भएको थियो । सो दिन छापावाल सुन प्रतितोला १ लाख ३९ हजार रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो । यसैगरी, तेजावी सुनको भाउ प्रतितोला १ लाख ३८ हजार ३५० रुपैयाँ निर्धारण भएको थियो ।

यसअघि बुधबार छापावाल सुन प्रतितोला १ लाख ३८ हजार ४०० रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो । यसैगरी, तेजावी सुनको भाउ तोलाको १ लाख ३७ हजार ७५० रुपैयाँ निर्धारण भएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 16 May 2024
Website | + posts