भक्तपुरमा मोटरसाईकलले ठक्कर दिँदा पैदलयात्रीको मृत्यु

भक्तपुरमा मोटरसाईकलले ठक्कर दिँदा पैदलयात्रीको मृत्यु : Icon Khabar

भक्तपुर, चैत १६ । बिहिबार बेलुकी भक्तपुरमा पैदलयात्रुको निधान भएको छ।

भक्तपुरको मध्यपुरठिमी नगरपालिका वडा नं. २ सानोठिमी आर्मी ब्यारेक स्थित ओरालोमा पुरानोठिमीबाट पेप्सीकोला तर्फ जाँदै गरेको अल्फाबेट नम्बर नखुलेको पल्सर मोटरसाईकलले सानोठिमी बस्ने वर्ष ६२ को पैदलयात्री राम थापा मगरलाई ठक्कर दिँदा गम्भिर घाईते भई उपचारको लागि मध्यपुर अस्पताल ठिमी लगेको उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको हो ।

घटनास्थलमा प्रहरी वृत ठिमी भक्तपुरबाट अनुसन्धान अधिकृत सहितको प्रहरी टोली खटिई गई प्रारम्भिक अनुसन्धान कार्य गरिएको छ । लाश पोष्टमार्टमको लागि के.एम.सी. दुवाकोट अस्पताल लगिएको । ठक्कर दिने मोटरसाईकल चालकलाई खोजतलास कार्य भईरहेको छ । घटनाको सम्बन्धमा थप अनुसन्धान कार्य भईरेको छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
1
+1
10
+1
1
+1
3
+1
1
Published Date: 29 March 2024
Website | + posts