इजरायलले प्यालेष्टाइनमाथि गरिरहेको हमलाको विरोध नेमकिपाले गरेको छ: अध्यक्ष बिजुक्छेँ

इजरायलले प्यालेष्टाइनमाथि गरिरहेको हमलाको विरोध नेमकिपाले गरेको छ: अध्यक्ष बिजुक्छेँ : Icon Khabar

भक्तपुर, मंसिर २८ । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छेँ (रोहित)ले सरकारले माफियाहरुसँग मिलेर शिक्षा र स्वास्थ्यमा ठूलो व्यापार गरिरहेको बताए।

भक्तपुरमा आज आयोजित एक समारोहमा सम्बोधन गर्दै उनले शिक्षा र स्वास्थ्यमा दलीय भागबण्डा बन्द गर्न जरुरी रहेको बताउँदै देशको शैक्षिक क्षेत्रमा संकटग्रस्त अवस्था निम्तिनुमा विदेशी विश्वविद्यालयहरुको ठूलो प्रभाव रहेको बताए।

इजरायलले प्यालेष्टाइनमाथि गरिरहेको बर्बर हमलाको विरोधमा नेमकिपाले देशका विभिन्न जिल्ला र शहरहरुमा विरोध तथा सभाहरु गरिरहेको बताउँदै अध्यक्ष बिजुक्छेँले अमेरिकी साम्राज्यवादको आडमा इजरायलले प्यालेष्टाइनमाथि गरिरहेको हमलाको विरोधमा संसारका विभिन्न देशहरुमा पनि प्रदर्शनहरु भइरहेको बताए।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 14 December 2023
Website | + posts