नेपाली बजारमा याे साता सुनचाँदीकाे मूल्यमा सामान्य गिरावट

नेपाली बजारमा याे साता सुनचाँदीकाे मूल्यमा सामान्य गिरावट : Icon Khabar

काठमाडौँ, वैशाख २२ । नेपाली बजारमा पनि यो साता सुनको मुल्य सामान्य घटेको छ । साताको पहिलो दिन आइतबार सुन प्रतिताेला एक लाख ३७ हजार ६०० रूपैयाँ ताेकिएकाे थियाे । त्यसपछि साेमबार केहि घटेर मंगलबार स्थिर रह्यो । सुनकाे भाउ बुधबार भने भारी गिरावट भएर प्रतिताेला एक लाख ३४ हजार ५०० रूपैयाँमा झरेकाे थियाे । तर बिहीबार भने सुनकाे भाउ बढेर एक लाख ३६ हजार ५०० पुग्याे ।

साताको अन्तिम काराबोर दिन, शुक्रबार सुन प्रतिताेला एक लाख ३५ हजार ४०० रूपैयाँमा काराेबार भयाे । साताको पहिलो दिनको तुलनामा अन्तिम कारोबार दिन, २ हजार २०० रुपैयाँले कम हो ।

यो साता नेपाली बजारमा चाँदीको मुल्य पनि घटेको छ । साताको पहिलो दिन आइतबार प्रतिताेला ग्राम एक हजार ६६० रुपैयाँमा खरिदबिक्री भएको थियाे । मुल्य साताभरको उतार चढाव पश्चात अन्तिम दिन शुक्रबार प्रतिताेला एक हजार ६४५ रुपैयाँ कायम भयो । यसरी साताभरमा चाँदी ताेलाकाे १५ रूपैयाँले घटेकाे हाे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 04 May 2024
Website | + posts