एमाले अध्यक्ष ओलीले चलचित्र ‘नमेटिने घाउ’ मा खेल्ने, गरियो शुभमुहूर्त

एमाले अध्यक्ष ओलीले चलचित्र ‘नमेटिने घाउ’ मा खेल्ने, गरियो शुभमुहूर्त : Icon Khabar

काठमाडौँ, माघ १४ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली चलचित्र ‘नमेटिने घाउ’ मा खेल्ने भएका छन् । ओलीलाई प्रधानमन्त्रीको भूमिकामा राखेर फिल्म नमेटिने घाउ बनाउन लागिएको हो । फिल्ममा तेजाब आक्रमबाट पीडित किशोरी तथा महिलाको पीडा र उनीहरूको भोग्नु परेको अवस्था समेटिने बताइएको छ ।

यो चलचित्र नायक रमित ढुंगानाको हो । यस चलचित्रको निर्माता तथा निर्देशक पनि ढुंगाना नै हुन् । यस चलचित्रको छायांकन फागुन दोस्रो साताबाट सुरु हुने जनाइएको छ । आज चलचित्रको शुभमुहूर्त पनि गरिएको छ । यस चलचित्रमा मुस्कानसहित सुरवीर पण्डित, सिम्रन खड्कालगायतले अभिनय गर्नेछन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 28 January 2024
Website | + posts