ललितपुर सिटी एफसी बन्यो एनएसएल दोस्रो संस्करणको ‘च्याम्पियन’

ललितपुर सिटी एफसी बन्यो एनएसएल दोस्रो संस्करणको ‘च्याम्पियन’ : Icon Khabar

काठमाडौँ, पुस १५ । नेपाल सुपर लिग (एनएसएल) को उपाधि ललितपुर सिटी एफसीले जितेको छ । त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालामा शनिबार साँझ भएको फाइनलमा धनगढी एफसीलाई ३–२ ले हराउँदै ललितपुरले उपाधि उचालेको हो ।

पहिलो हाफमा दुवै टोली १–१ को बराबरीमा रोकिए पनि ललितपुरले दोस्रो हाफमा नतिजा उल्ट्याउँदै जित आफ्नो पोल्टामा पार्‍यो । खेलको ३७ औं मिनेटमा ओलावाले हाफिजले धनगढीका लागि गोल गरे पनि अग्रता जोगाउन नसक्दा ललितपुरसँग स्तब्ध बन्यो । पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा इमो इजकिएलले गोल गर्दै ललितपुरलाई १–१ को बराबरीमा पुर्‍याए ।

खेलको ४९औं मिनेटमा दिनेश हेञ्जनले गोल गरेपछि ललितपुरले २–१ को अग्रता बनायो । लगत्तै खेलको ५७ औं मिनेटमा इमोले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गरेपछि खेलमा ललितपुर ३–१ ले अघि बढ्यो । खेलको ७८औँ मिनेटमा दोहोरो पहेँलो कार्ड खाँदै धनगढीका अगेमाङ मैदानबाट बाहिरिएपछि धनगढी १० खेलाडीमा सिमित बन्न पुग्यो । खेलको अतिरिक्त समयमा धनगढीका लागि अहमद हिजाजीले गोल गर्दै खेललाई ३–२ को स्थितमा पुर्‍याए पनि जीत निकाल्न भने सकेनन् । जितसँगै ललितपुरले ७० लाख रुपैयाँ पुरस्कार पाएको छ भने उप बिजेता धनगढीले २० लाख रुपैयाँमा चित्त बुझाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 31 December 2023
Website | + posts