नेपाल अफगानिस्तानसँग पराजित

नेपाल अफगानिस्तानसँग पराजित : Icon Khabar

काठमाडौं, मंसिर २४ । युवा ब्याटर अर्जुन कुमालको सानदार ब्याटिङका बाबजुद नेपाल एसिसी यू–१९ एसिया कपमा अफगानिस्तानसँग ७३ रनले पराजित भएको छ । योसँगै नेपालको सेमिफाइनल खेल्ने सम्भावना अंक गणीतिय सम्भावना मात्रै बाँकी छ ।

जितको लागि २ सय ६२ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको नेपाल ४०.१ ओभरमा १ सय ८८ रनमा अल आउट भयो । नेपालका अर्जुन कुमाल १ सय ८ बलमा १३ चौकासहित ९१ रनमा आउट भए । अन्तिम विकेटको रुपमा एज लागेर अर्जुन विकेटकिपर नौमान अलीबाट क्याच आउट भए ।

अर्जुन बाहेक अन्य कुनैपनि नेपाली ब्याटरले सम्झन योग्य प्रदर्शन गर्न सकेनन् । यसअघि नेपालबाट यू१९ क्रिकेटमा दीपेन्द्रसिंह ऐरीले २०१६ को यू१९ एसिया कपमा श्रीलंकाविरुद्ध ९० रन बनाएका थिए । यू१९ मा नेपाली ब्याटरले टेस्ट टोलीविरुद्ध बनाएको त्यो नै उच्च योगफल थियो । अर्जुनले दीपेन्द्रको कीर्तिमान तोडेका हुन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 10 December 2023
Website | + posts