भारतीय शेयर बजार सूचक ८० विन्दुभन्दा माथि

भारतीय शेयर बजार सूचक ८० विन्दुभन्दा माथि : Icon Khabar

काठमाडौँ, असार १९ । भारतीय शेयर बजार सूचक सेन्सेक्स, आज (३ जुलाई) ८० विन्दुभन्दा माथि पुगेको छ। यस दिन कारोबार अवधिमा सेन्सेक्स ८० हजार ७४ विन्दुसम्म पुगेको थियो। अहिले भने सेन्सेक्स ८० हजारभन्दा तल कारोबार भइरहेको छ।

सेन्सेक्सले ८० हजार विन्दु पार गरेसँगै नयाँ अलटाइम हाइ बनेको छ। सेन्सेक्सले निरन्तर दोस्रो कारोबार दिन नयाँ अलटाइम हाइ बनाएको हो। सेन्सेक्सका ३० शेयरमध्ये २५ शेयरमा वृद्धि देखिएको छ भने ५ शेयर घटेका छन्। यस दिन बैंकिङ्ग, मेटल र अटो शेयरमा बढी बृद्धि देखिएको हो।

त्यसैगरी, यस दिन निफ्टीले पनि नयाँ अलटाइम हाइ बनाएको छ। यस दिन कारोबार अवधिमा निफ्टी २४ हजार २९२ विन्दुमा पुगेको थियो।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 03 July 2024
Website | + posts