शुक्रबार सुनको भाउ प्रतितोला ३०० रुपैयाँले बढ्यो

शुक्रबार सुनको भाउ प्रतितोला ३०० रुपैयाँले बढ्यो : Icon Khabar

काठमाडौं, मंसिर २९ । सुनको भाउ आज पनि बढेको छ ।

नेपाल सुन–चाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार शुक्रबार छापावाल सुन प्रतितोला ३०० रुपैयाँले बढेर १ लाख १९ हजार १०० रुपैयाँ कायम भएको छ । यसैगरी, तेजावी सुनको मूल्य तोलाको १ लाख १८ हजार ५५० रुपैयाँ निर्धारण भएको छ ।

यसअघि बिहीबार छापावाल सुन १ लाख १८ हजार ८०० रुपैयाँ कायम रहेको थियो । यसैगरी, तेजावी सुनको भाउ तोलाको १ लाख १८ हजार २५० रुपैयाँ निर्धारण भएको थियो । बिहीबार सुनको भाउ तोलामा २८ सय रुपैयाँले बढेको थियो ।

आज चाँदीको भाउ पनि तोलामा १५ रुपैयाँले बढेर १४ सय ७० रुपैयाँ कायम भएको छ । बिहीबार चाँदीको भाउ प्रतितोला १४ सय ५५ रुपैयाँ कायम रहेको थियो । अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा आज सुन प्रतिऔंस २ हजार ३६.६५ डलरमा र चाँदी प्रतिऔंस २४.१३ डलरमा कारोबार भइरहेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 15 December 2023
Website | + posts