भक्तपुरमा कार्तिक २६ गते लक्ष्मीपूजा, २७ गते म्ह:पूजा र २८ गते भाईटिका मनाइने

भक्तपुरमा कार्तिक २६ गते लक्ष्मीपूजा, २७ गते म्ह:पूजा र २८ गते भाईटिका मनाइने : Icon Khabar

भक्तपुर, कार्तिक १९ । भक्तपुरमा आगामी कार्तिक २६ गते लक्ष्मीपूजा, २७ गते म्ह:पूजा र २८ गते भाईटिका मनाइने भएको छ। भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिको अध्यक्षतामा यस वर्षको तिहार (स्वन्ती) मनाउने विषयमा आइतबार तलेजुका पुजारी नाइकेहरू तथा ज्योतिष डा. वीरेन्द्रप्रसाद कायष्थ र ज्योतिष श्री केदारप्रसाद दैवज्ञसहितको उपस्थितिमा बैठक बसेर सो निर्णय गरेको हो ।

उक्त बैठकले तलेजुका पुजारी नाइकेहरूको सुझाव र तिथिअनुसार २०८० कार्तिक २६ गते अपरान्ह २ बजेर १४ मिनेटपछि औंसी लाग्ने हुँदा उक्त दिन साँझ लक्ष्मीपूजा गर्ने, कार्तिक २७ गते अपरान्ह २ बजेर ४१ मिनेटपछि परेवा प्रतिपदा तिथि सुरु हुने भएकोले उक्त दिन साँझ म्हः पूजा गर्ने र कार्तिक २८ गते अपरान्ह २ बजेर ३८ मिनेटमा द्वितीया तिथि लाग्ने भएकोले सो दिन किजापूजा गर्ने निर्णय गरेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
2
+1
1
Published Date: 05 November 2023
Website | + posts