बुधबार सुनको भाउ तोलामा ५०० रुपैयाँले घट्यो

बुधबार सुनको भाउ तोलामा ५०० रुपैयाँले घट्यो : Icon Khabar

काठमाडौं, जेठ २३ । सुनको मूल्य बुधबार तोलामा ५०० रुपैयाँले घटेको छ । नेपाल सुन–चाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार बुधबार छापावाल सुन प्रतितोला ५०० रुपैयाँले घटेर १ लाख ४२ हजार २०० रुपैयाँ कायम भएको छ । यसैगरी, तेजावी सुनको मूल्य तोलाको १ लाख ४१ हजार ५०० रुपैयाँ निर्धारण भएको छ ।

यसअघि, मंगलबार छापावाल सुन अहिलेसम्मकै उच्च १ लाख ४२ हजार ७०० रुपैयाँ कायम भएको थियो । यसैगरी, तेजावी सुनको भाउ तोलाको १ लाख ४२ हजार रुपैयाँ निर्धारण भएको थियो । आज चाँदीको भाउ पनि प्रतितोला ३५ रुपैयाँले घटेर १८ सय २५ रुपैयाँ कायम भएको छ ।

मंगलबार चाँदीको भाउ प्रतितोला १८ सय ६० रुपैयाँ कायम रहेको थियो । अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा आज सुन प्रतिऔंस २ हजार ३३८. डलर र चाँदी प्रतिऔंस २९.७३ डलरमा कारोबार भइरहेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Published Date: 05 June 2024
Website | + posts